Tower Watcher

Android İçin Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version 1.08
  • Dil Türkçe
  • Firma Furkan Şentürk
Oyun esnasında şampiyon olmak istiyorsan kuleni savun ve düşman kulelere saldır.

Sende aksiyon oyunları içerisinden kule oyunlarını seviyorsan, Tower Watcher oyunu ile kendi kuleni kur ve oyunun şampiyonu sen ol. Android işletim sistemine sahip mobil cihazına indir ve oyunun tadını çıkar. Oyun esnasında yapman gerekenler şunlar; kendi kuleni inşa etmek ve katları düzenlemek, puan ve altın toplamak için tek veya çok oyunculu bölümleri geçmeye çalış, yeni oyuncular elde et ve yeteneklerini geliştir, ligde üst sıralarda yer alarak daha fazla günlük altın elde et,  daha fazla günlük altın hediyeleri elde etmek için her gün oyuna gir, daha fazla altın istiyorsan da görevleri tamamla. Unutma ne kadar çok altının olursa şampiyonluğa o kadar yakınsın. 

Oyun nasıl oynanır?
Singleplayer ile oynamaya başlayın, bu sayede altın biriktirmiş olursunuz.
Oyunda temel olarak kırmızı ve kahverengi kutuları iteleyip yaratıkları ezmeniz gerekiyor. Bazı yaratıklar sizi takip etmez, size dokunmadığı müddetçe güvendesiniz. Bazıları ise sizi takip eder, bunlardan kurtulmak için kaçmanız gerekiyor. Yaratıkları iki kutu arasından geçtikleri anda sıkıştırarak öldürebilirsiniz.

Kahverengi Kutu:
1 birim ilerleyebilir. Bu kutular ile yaratıkları sıkıştırarak öldürebilmeniz için yaratığın iki kutu arasında olması gerekir.

Kırmızı kutu:
Bu kutular yolun sonuna kadar ilerlerler ve yolda çarptığı her yaratığı öldürürler.

Eğer bir bölümde oyuncunuz ölürse, diğer oyuncular ile devam edebilirsiniz. Bu yüzden yeni oyuncular elde etmeniz de fayda var.

4 farklı oyuncu bulunmaktadır. Her oyuncunun 3 ortak özelliği vardır. Bunlar; Hız, bonus altın ve bonus puan. Bu yetenekleri arttırarak daha hızlı olabilir, daha fazla altın ve puan elde edebilirsiniz. Hız yeteneği en önemlilerden biridir, çünkü güçlü yaratıklardan kaçmak için ve bölümü zamanında bitirebilmek için hıza ihtiyacınız olacaktır.

Eğer oyuncu 10. seviyeye ulaşırsa yeni bir yetenek elde edecektir. Bunlar oyunculara özel yeteneklerdir;
Hız: 5 saniyeliğine yüksek hıza sahip olma
Görünmez: 5 saniyeliğine görünmez olma
Güç: 5 saniyeliğine bütün kutuları kırmızı kutuya çevirme
Tekrar Kullanım: Öldükten sonra aynı oyuncuyu tekrar kullanabilme

Daha Fazla Göster
Tower Watcher indir